
Nu förlänger vi anmälan till den Nationella Leaderträffen i Sunne. Foto: Frida Olsson.
Intresset är stort för att delta på årets Nationella Leaderträff på Selma Spa i Sunne. Därför förlänger vi nu anmälan till den 13 september. Samtidigt finns begränsat antal platser, så se till att vara ute i god tid för att säkra din plats på träffen.
– Det känns fantastiskt kul att det finns så stort intresse att delta på träffen, säger Sara Uddemar, som samordnar arbetet med träffen.
Inför varje Leaderträff reserverar Landsbygdsnätverket ett antal hotellrum för att alla deltagare ska ha möjlighet att boka sitt boende i närheten. Nu har reservationen släppts för hotellrummen i Sunne. Du som vill delta på årets träff kan alltså fortfarande anmäla dig till träffen, men du bokar boende på något av hotellen i mån av plats och till ordinarie pris.
Läs mer och anmäl dig till träffen:
Ta del av programmet för träffen:
Publicerades